סיכום משחה נדב 2014

מרץ 30, 2014 לא קיימות תגובות פורסם ע"י

 הנצחה ראויה לשחיין והמאמן נדב שנל ז"ל. ביום מזג אויר מושלם התקיימה משחה נדב המסורתי עם למעלה מ-500 משתתפים . 

יעל דניאלי ושי טולדנו ניצחו באליפות ישראל ל5 ק"מ

משחה נדב אירח מאות שחיינים אשר התחרות ביניהם בין היתר על אליפות ישראל במים פתוחים. 500 שחיינים ומאות בני משפחה ומעודדים הגיעו הבוקר (שבת 29 מרץ) לאחד המקומות המרהיבים בישראל –נחל עמל בקיבוץ ניר דוד משחה נדב נערך מדי שנה (זו השנה החמישית) לזכרו של השחיין והמאמן האהוב – נדב שנל שעזב אותנו בגיל צעיר. השחיינים מוקירים את זכרו בין היתר בשחיית המטרים האחרונים של המשחה בסגנונו של נדב – סגנון הפרפר ולמשפחת השחייה כל מחווה כזו מרגשת ביותר. אגודתו של נדב -הפועל גליל עליון העניקה גביע השחיין המצטיין של השנה לשחיין גיא סולניק. כל הכבוד!

איגוד השחייה אירגן 2 אליפויות – את אליפות ישראל ב5 ק"מ למסטרס , בוגרים ולנוער. ואת אליפות ישראל לקבוצות. בין 2 האליפויות זינקו מדי מספר דקות לא פחות מ16 מקצים של 3 ק"מ, משחה ל1.5 ק"מ ולקינוח משחה עממי למרחק קילומטר אחד. היה נהדר לראות משפחות שלמות משתתפות במשחים השונים, מעודדות ויוצאות עם חיוך ואף מדליה ותעודה.

באליפות ישראל 5 ק"מ מסטרס כיכב זהר וייס אשר קבע זמן מצוין לקבוצת גיל 50-54 ובכלל: 1:11:08.13 שעה. מילת ברכה לזאב שבתאי יליד שנת 1941 שחוזר ומפתיע – הפעם עם זמן של 1:52.22.60 שעה.

ללינק תוצאות מסטרס גברים:

באליפות המקבילה לנשים סיימה עדינה פאוור שחיינית ומאמנת בני הרצליהב(גם היא עם מטרים אחרונים בסגנון הפרפר) עם 1:19.23.20 שעה. זה המקום להצדיע לאלה מרגלית ממכבי שהם ילידת 1957 אשר סיימה בזמן מצוין 1:34.55.15 שעה.

ללינק תוצאות מסטרס נשים :

אליפות ישראל לבוגרים נשלטה מהסיבוב הראשון ע"י שי טולדנו (הפועל ירושלים) אשר שמר על היתרון וניצח עם: 59:39.85 דקות. הדבוקה המובילה הצליחה לשחות בקצב קבוע של 12 דקות לקילומטר (עם סיומת נאותה) וכך סיימו לא פחות מ9 שחיינים מתחת לשעה. שני בבוגרים כללי הגיע  עידן מורדל ושלישי דוד דולגיצר – שניהם מהפועל בת ים.

לינק לתוצאות הכוללות גם דירוג לפי  גיל נוער עליון-

בנוער עד גיל 16 גם כן מאבק על הבכורה והכניסה לסגל אליפות העולם לנוער – ניצח מקסים יליסביץ מהפועל בת ים לפני תומר דרורי מהפועל עמק יזרעאל. כל הכבוד!

לינק לתוצאות הכוללות גם דירוג לפי  גיל נוער תחתון-

לינק לתוצאות הכוללות גם דירוג לפי  גילאים הצעירים -

בשעה שבבוגרים הדיורג נקבע כאמור מהסיבוב הראשון – בבוגרות המצב השתנה כל כמה מטרים וכלל תהפוכות ושינויים עד לקו הסיום. יעל דניאלי (מכבים רעות) קטפה את הזהב, למרות נסיון קצר בענף המים הפתוחים, ואחריה מתברגות רוני בווה (הפועל ירושלים) ורותם שמרון (הפועל עמק יזרעאל) בקביעת שופטים על המיקום.

בגיל 14-16 המאבק היה בין היתר על ההזדמנות להכנס לסגל לאליפות העולם לנוער, אשר תיערך בסוף אוגוסט באילת. על ההזדמנות קפצו וניצחו – רותם מאירוב (מכבים רעות) ויובל סבה מהפועל חולון. ברכות!

לכניסה ללינק הנשים הכולל גם את דירוג קבוצות הגיל בנערות: 

במשחה הקבוצתי המתח היה רב – כל דקה זינקה אחת הקבוצות ורק בשקלול התוצאות בסיום ניתן היה לקבוע את המנצחות. ראשונה זכתה הפועל ירושלים א' עם שי טולדנו, לירן קונובלוב ורוני בווה, שניה הפועל עמק יזרעאל עם רותם עמית, רוני בר-אלי ותומר דרורי. שלישית הגיעה עמק חפר עם חן פינסלי, מתן קלאוזנר ויעקב טומרקין.

ללינק לתוצאות  המשחה הקבוצתי -

כל התוצאות מכל המשחים מופיעים באתר SPORT4 בקישור:

http://www.4sport.co.il/cust/race/drace.html?RES=702

 

כללי, סליידר דף הבית

About the author

The author didnt add any Information to his profile yet
עדיין אין תגובות ל “סיכום משחה נדב 2014”

השאר תגובה